Skip to content

Komponowanie muzyki ilustracyjnej i filmowej

Praktyczne warsztaty instrumentalne umożliwiające doświadczenie procesu komponowania muzyki ilustracyjnej do filmu. Uczestnicy warsztatu pod kierownictwem prowadzącego skomponują krótką ścieżkę dźwiękową do wybranego filmu niemego.

Maciej Kudłacik – multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, poeta, autor tekstów, producent muzyczny, animator wydarzeń kulturalnych, właściciel studia nagrań. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Andrychów. Autor muzyki do filmów niemych, dokumentalnych i etnograficznych oraz muzyki teatralnej (m.in. w Teatrze Powszechnym w Warszawie, Teatrze Klinika Lalek, TVP Kultura). Zaangażowany w projekty związane z muzyką ludową i współczesną (m.in. Lemkowyna-Lem), a także w projekty z zakresu archiwistyki społecznej (m.in. Archiwum Nowica-Przysłup). Prezes Fundacji Memo działającej w obszarze szeroko rozumianego dziedzictwa kulturowego i archiwistyki społecznej.

Mirek Ładoś – mieszkaniec Nowicy od 30 lat. Muzyk sceny niezależnej. Zajmuje się również plastyką i tradycyjną medycyną chińską. Obecnie współtworzy kolektyw Nowica 9, ATOMY, Czerwie i Kapelę Brodów. Współpracuje z Teatrem Węgajty i Teatrem Gałązek Mirek Ładoś z Nowicy

ATOMY Autorska muzyka eksperymentalna i improwizacyjna. Artystyczna podróż w krainę dźwięku. Tworzymy spektakle muzyczne połączone z video artem.

Data

cze 06 2024
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00

Lokalizacja

Dwór w Lipnicy Wielkiej
MVWC+P9 Korzenna
Strona WWW
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dw%C3%B3r_w_Lipnicy_Dolnej

Organizator

Fundacja Inicjatyw Twórczych - Targowisko Instrumentów
Email
targowiskoinstrumentow@gmail.com

Następne wydarzenie

pokaż
ukryj
Skip to content