Skip to content

ATOMY. Podróż w krainę dźwięku. Spektakl muzyczny

muzyka: Maciej Kudłacik, Mirosław Ładoś, Marek Teśluk
obraz: Regina Pazdur

Autorska muzyka eksperymentalna i improwizacyjna. Artystyczna podróż w krainę dźwięku. Spektakl muzyczny połączony z obrazami i prezentacją fotografii archiwalnych z zasobów Fundacji Memo.

Maciej Kudłacik – multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, poeta, autor tekstów, współtwórca grupy Czerwie, producent muzyczny, animator wydarzeń kulturalnych, właściciel studia nagrań. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Gminy Andrychów. Autor muzyki do filmów niemych, dokumentalnych i etnograficznych oraz muzyki teatralnej (m.in. w Teatrze Powszechnym w Warszawie, Teatrze Klinika Lalek, TVP Kultura). Zaangażowany w projekty związane z muzyką ludową i współczesną (m.in. Lemkowyna-Lem), a także w projekty z zakresu archiwistyki społecznej (m.in. Archiwum Nowica-Przysłup). Prezes Fundacji Memo działającej w obszarze szeroko rozumianego dziedzictwa kulturowego i archiwistyki społecznej.

Mirek Ładoś – mieszkaniec Nowicy od 30 lat. Muzyk sceny niezależnej. Zajmuje się również plastyką i tradycyjną medycyną chińską.Obecnie współtworzy kolektyw Nowica 9, ATOMY, Czerwie i Kapelę Brodów. Współpracuje z Teatrem Węgajty i Teatrem Gałązek
Mirek Ładoś z Nowicy

Marek Teśluk – etnolog, twórca instrumentów, właściciel firmy Gibonus
Gibonus- Pracownia Instrumentów Muzycznych

Data

cze 08 2024
Zakończone!

Czas

11:00 - 00:00

Lokalizacja

Kasztel w Szymbarku – Sala balowa
J3CV+8X Szymbark k Gorlic
Strona WWW
https://muzeum.gorlice.pl/oddzialy-muzeum/osrodek-konferencyjno-wystawienniczy-kasztel-w-szymbarku

Organizator

Fundacja Inicjatyw Twórczych - Targowisko Instrumentów
Email
targowiskoinstrumentow@gmail.com
pokaż
ukryj
Skip to content