Marek Mołodecki

Jestem twórcą od urodzenia, rzemieślnikiem od kiedy zaczęło coś wychodzić, muzykuję od czasu do czasu z różnym powodzeniem ale zawsze bardzo chętnie. Na pewno duży wpływ na to co robię ma miejsce w którym mieszkam, kiedy przeprowadziłem się na podlubelską wieś bębny już tu były i myślę że przez jakiś czas jeszcze będą.

A poważniej rzecz ujmując od kilkunastu a może kilkudziesięciu lat zajmuję się wyrobem bębnów począwszy od małych instrumentów dla dzieci i nie skończywszy na dużych bębnach basowych. Wykonuję instrumenty wzorowane na bębnach z różnych regionów świata, nie boje się też eksperymentować. Jednym z takich trafionych eksperymentów były bębenki kartonowe których wykonałem tysiące. W pracowni powstają też bębny basowe, szamańskie, djembe, i wiele innych. Wszystkie instrumenty robione są ręcznie, oczywiście ręce moje posiadają umiejętność posługiwania się narzędziami prostymi, a kiedy trzeba mechanicznymi.

Cała rodzina wspiera moja twórczość a nasze dożyce pilnują czy wszystkie prace wykonywane są prawidłowo 😉

Do wyrobu bębnów używamy różnych gatunków drewna, metalu, a czasami kartonu. Najbardziej mnie cieszy jak końcowy efekt przewyższa moje oczekiwania, bo tak prawdę mówiąc mając przed sobą kawałek drewna skóry i sznurka nigdy nie wiesz jak to się skończy 😉

kontakt:
Marek Mołodecki
Dąbrówka 130 21-132 Kamionka
tel. 726134096, 817567014
www.wszystkogra.pl

Szukaj

pokaż
ukryj